Špenát SM LORELAY 3903

Tmavolistý so stredne veľkými listami, vhodný na jarný aj jesenný výsev, dobre prezimuje. Výsev III-IV/IX, zber V-VI/IV. Špenát: LORELAY (Spinacea oleracea L./Špenát siaty) Tmavolistý, so stredne veľkými polovzpriamenými listami. Je vhodný na jarný aj jesenný výsev. Dobre prezimuje a je vhodný na mechanizovaný zber. Na jar sa vysieva v marci až apríli a zberá sa v júni. Pre zber v apríli až máji nasledujúceho roka vysievame v septembri.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,40 €

0,48 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 033796

Výrobca: SEMO

Tmavolistý so stredne veľkými listami, vhodný na jarný aj jesenný výsev, dobre prezimuje. Výsev III-IV/IX, zber V-VI/IV.

Špenát: LORELAY (Spinacea oleracea L./Špenát siaty)
Tmavolistý, so stredne veľkými polovzpriamenými listami. Je vhodný na jarný aj jesenný výsev. Dobre prezimuje a je vhodný na mechanizovaný zber. Na jar sa vysieva v marci až apríli a zberá sa v júni. Pre zber v apríli až máji nasledujúceho roka vysievame v septembri.

Najvhodnejšie na pestovanie sú hlinitopiesočnaté, dostatočne vododržné pôdy s pH 6 - 7,5. Neznáša suché a kyslé pôdy a veterné polohy. Jarnú kultúru z marcových výsevov zbierame 5 - 6 týždňov po výseve. Ako následnú plodinu z augustových výsevov zberáme v septembri až v októbri. Na prezimovanie a ranný jarný zber vysievame v septembri.

Hnojenie:

N 80 kg N / ha
P 40 kg P2O5 / ha
K 120 kg K 2O / ha

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo