Naše služby

Čo ponúkame

Spoločnosť AGROMIX – X, s.r.o. sa zaoberá obchodnou činnosťou hlavne v oblasti záhradkárstva, pričom hlavnou náplňou je veľkoobchodný a maloobchodný predaj osív, sadív, hnojív, agrochemikálii, substrátov, plastových kvetináčov, závlahového systému, záhradkárskeho náradia. Ďalej ponúka agrofólie, netkané textílie, demižóny, plastové sudy priemyselné a potravinárske. V sortimente sú zastúpené aj kompletné granulované krmivá pre psov a vitamíny pre hospodárske zvieratá.

Veľkoobchod

Veľkoobchodnú distribúciu tovaru zabezpečujeme od roku 2000. V súčastnosti distribuujeme tovar prakticky na celom území Slovenska. Špecializujeme sa hlavne na obchodné aktivity v Bratislavskom, Trnavskom, Trenčianskom a Žilinskom kraji. Uvedomujeme si náročnosť podnikania s tak sezónnym sortimentom ako je záhradkársky, a preto dbáme najmä o rýchle a bezchybné dodanie tovaru zákazníkovi, osobný prístup a poradenstvo. Samozrejmosťou je férová tvorba cien, množstevné zľavy a ochota pri plnení požiadaviek našich zákazníkov.

 

Maloobchod

V maloobchodnom segmente pôsobíme od roku 1995.

Hlavný sklad sa nachádza v Trenčíne na Bratislavskej 494, kde na ploche väčšej ako 800 m² ponúkame široký sortiment záhradkárskych potrieb, krmív a dekorácií.

 

FOTOGALERIA

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zabudnuté heslo