Agromix záhradkárstvo

Čo ponúkame

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj potrieb pre záhradkárov. Vďaka vlastným skladovým priestorom máme na sklade viac ako 10 000 položiek. Nakúpiť u nás si môžete aj cez náš internetový obchod: https://www.agromix.sk/eshop

Veľkoobchod

Veľkoobchodnú distribúciu tovaru zabezpečujeme od roku 2000. V súčastnosti distribuujeme tovar prakticky na celom území Slovenska. Špecializujeme sa hlavne na obchodné aktivity v Bratislavskom, Trnavskom, Trenčianskom a Žilinskom kraji. Uvedomujeme si náročnosť podnikania s tak sezónnym sortimentom ako je záhradkársky, a preto dbáme najmä o rýchle a bezchybné dodanie tovaru zákazníkovi, osobný prístup a poradenstvo. Samozrejmosťou je férová tvorba cien, množstevné zľavy a ochota pri plnení požiadaviek našich zákazníkov.

 

Maloobchod

V maloobchodnom segmente pôsobíme od roku 1995.

Hlavný sklad sa nachádza v Trenčíne na Bratislavskej 494, kde na ploche väčšej ako 800 m² ponúkame široký sortiment záhradkárskych potrieb, krmív a dekorácií.

 

FOTOGALERIA

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo