Šalát SM TYRKYS 3754

Je vhodný najmä na rýchlenie vo fóliovníkoch. Vytvára veľké žltozelené hlávky. Sejba XI-I, zber II-IV, hmotnosť hlávky 200-250 g. Salát hlávkový: TYRKYS (Lactuca sativa var. capitata/Šalát siaty) Je vhodný najmä na rýchlenie vo fóliovníkoch. Vytvára veľké žltozelené hlávky s krehkými, výrazne bublinatými listami. Odolnosť voči spále okrajov listov, plesni šalátovej a nepriaznivým podmienkam prostredia je vysoká.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,45 €

0,54 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 033751

Výrobca: SEMO

Je vhodný najmä na rýchlenie vo fóliovníkoch. Vytvára veľké žltozelené hlávky. Sejba XI-I, zber II-IV, hmotnosť hlávky 200-250 g.

Salát hlávkový: TYRKYS (Lactuca sativa var. capitata/Šalát siaty)
Je vhodný najmä na rýchlenie vo fóliovníkoch. Vytvára veľké žltozelené hlávky s krehkými, výrazne bublinatými listami. Odolnosť voči spále okrajov listov, plesni šalátovej a nepriaznivým podmienkam prostredia je vysoká.

Šalát vyžaduje dobrú, dostatočne vzdušnú pôdu v II. trati. Je náročný na zásobovanie živinami v okamžite prijateľnej forme. Odporúčame oslnené polohy. Pri výseve priamo na záhon vysievame semená plytko do riadkov alebo po štipkách v spone 25 x 25 až 30 x 30 cm a rastliny po vzídení vyjednotíme. Na predpestovanie sadby vysievame semená plytko do truhlíkov a v štádiu tvorby pravých listov rastlinky pikýrujeme do sponu 4 x 4 cm. Teploty cez deň udržiavame v rozmedzí 16 - 20 °C, v noci 4 - 6 °C. Vysádzame pri 4 - 6 pravých listoch plytko na záhon tak, aby sme nezahrnuli srdiečko rastliny. Zavlažujeme pravidelne menšími dávkami vody.
POROVNANIE JEDNOTLIVÝCH ODRÔD
Vysvetlivky: Z - zelená, TZ - tmavo zelená, SZ - svetlo zelená, ŽZ - žltozelená; J - jarná, L - letná

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo