Šalát SM SMARAGD 3704

Stará osvedčená odroda pre nevykurované skleníky, neodporúča sa pre pole. Hlávky sú strednej veľkosti 150-180g. Sejba XII-I, zber III-IV. Salát hlávkový: SMARAGD "S" (Lactuca sativa var. capitata/Šalát siaty) Stará osvedčená odroda pre nevykurované rýchliarne a studené pareniská s humóznou štruktúrnou zeminou. Neodporúčame pre rané poľné pestovanie. Vegetačná doba je 97 dní od výsevu, 47 - 55 dní od výsadby. Hlávky sú strednej veľkosti, listy bublinaté, žltkasté.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,40 €

0,48 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 033364

Výrobca: SEMO

Stará osvedčená odroda pre nevykurované skleníky, neodporúča sa pre pole. Hlávky sú strednej veľkosti 150-180g. Sejba XII-I, zber III-IV.

Salát hlávkový: SMARAGD "S" (Lactuca sativa var. capitata/Šalát siaty)
Stará osvedčená odroda pre nevykurované rýchliarne a studené pareniská s humóznou štruktúrnou zeminou. Neodporúčame pre rané poľné pestovanie. Vegetačná doba je 97 dní od výsevu, 47 - 55 dní od výsadby. Hlávky sú strednej veľkosti, listy bublinaté, žltkasté.

Šalát vyžaduje dobrú, dostatočne vzdušnú pôdu v II. trati. Je náročný na zásobovanie živinami v okamžite prijateľnej forme. Odporúčame oslnené polohy. Pri výseve priamo na záhon vysievame semená plytko do riadkov alebo po štipkách v spone 25 x 25 až 30 x 30 cm a rastliny po vzídení vyjednotíme. Pre predpestovanie sadby vysievame semená plytko do truhlíkov a v štádiu tvorby pravých listov rastlinky pikýrujeme do sponu 4 x 4 cm. Teploty za dňa udržiavame v rozmedzí 16 - 20 °C, v noci 4 - 6 °C. Vysádzame pri 4 - 6 pravých listoch plytko na záhon tak, aby sme nezahrnuli srdiečko rastliny. Zavlažujeme pravidelne menšími dávkami vody.
POROVNANIE JEDNOTLIVÝCH ODRÔD
Vysvetlivky: Z - zelená, TZ - tmavo zelená, SZ - svetlo zelená, ŽZ - žltozelená; J - jarná, L - letná

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo