Petržlen SM MARUNKA vňať 3054

Vňaťová kučeravá odroda, priama spotreba aj sušenie, zber je možné niekoľko krát opakovať, výsev III. - VI. Petržlen záhradný: MARUNKA - vňaťový, kučeravý (Petroselinum crispum (Miller)Nyman ex A..W.Hill/Petržlen záhradný) kolekcia MINI ZAHRÁDKA - odroda kučeravého petržlenu typu Mooskrause s husto olistenými rastlinami, polovzpriamenou, stredne zelenou a silno skučeravenou vňaťou. Listy sú odolné voči napadnutiu hubovými chorobami. MARUNKA je určená na výsev pre priamu spotrebu aj na sušenie. Vegetačná doba cca 95 dní od výsevu.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,56 €

0,67 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 033346

Výrobca: SEMO

Vňaťová kučeravá odroda, priama spotreba aj sušenie, zber je možné niekoľko krát opakovať, výsev III. - VI.

Petržlen záhradný: MARUNKA - vňaťový, kučeravý (Petroselinum crispum (Miller)Nyman ex A..W.Hill/Petržlen záhradný)
kolekcia MINI ZAHRÁDKA - odroda kučeravého petržlenu typu Mooskrause s husto olistenými rastlinami, polovzpriamenou, stredne zelenou a silno skučeravenou vňaťou. Listy sú odolné voči napadnutiu hubovými chorobami. MARUNKA je určená na výsev pre priamu spotrebu aj na sušenie. Vegetačná doba cca 95 dní od výsevu.

Petržlen vyžaduje dostatočne hlbokú, vlhkú, ľahšiu, dobre spracovanú pôdu. Veľmi kvalitných koreňov dosiahne pri pestovaní na hrobčekoch. Neznáša čerstvé organické hnojenie. Vysievame čo najskôr na jar, aby mala dostatok zimnej vlahy. Osivo petržlenu je citlivé na plynulé zásobovanie vlahou najmä v priebehu vzchádzania a pri zaschnutí alebo pri vytvorení pôdnej škrupiny často veľmi špatne vzchádza. Vysievame 1,5 - 5 kg na hektár, 1,5 - 5 g na m2.

Hnojenie:

N 90 kg N / ha
P 70 kg P2O5 / ha
K 120 kg K 2O / ha

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo