Levandula SM MUNST.BLUE 5929

Kompaktná vyrovnaná bylina s výrazným tmavo modrým kvetom. Vyžaduje slnečné stanovište a priepustnú ľahšiu pôdu. Cez prvú zimu po výsadbe chránime pred holomrazmi.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,67 €

0,80 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 033122

Výrobca: SEMO

Kompaktná vyrovnaná bylina s výrazným tmavo modrým kvetom. Vyžaduje slnečné stanovište a priepustnú ľahšiu pôdu. Cez prvú zimu po výsadbe chránime pred holomrazmi. Zbierame klasy modrých kvetov, ktoré rozkvitajú v júni až júli, niekedy aj listy. Výrazne aromatická droga používaná v kozmetike, v domácnosti na aromatizáciu prádla a do vonných zmesí.

Levanduľa lekárska: LEVANDULE MUNSTEAD BLUE (Lavandula angustifolia Mill./Levanduľa)

Poloker so silno rozvetvenou stonkou. Bylinné výhony sú husto olistené čiarkovitými listmi. Vyžaduje slnečné stanovište a priepustnú ľahšiu pôdu. Cez prvú zimu po výsadbe chránime pred holomrazmi. Zbierame klasy modrých kvetov, ktoré rozkvitajú v júny až júly, niekedy aj listy. Výrazne aromatická droga používaná v kozmetike, v domácnosti na aromatizáciu prádla a do vonných zmesí.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo