Paprika SM ALMAPAPRIKA 2552

Mierne pálivá, hrubostenná jabĺčková paprika, v botan. zrelosti je červená. Vysoko úrodná s výbornou chuťou vhodná na konzervár. spracovanie.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

1,04 €

1,25 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 033303

Výrobca: SEMO

Mierne pálivá, hrubostenná jabĺčková paprika, v botan. zrelosti je červená. Vysoko úrodná s výbornou chuťou vhodná na konzervár. spracovanie.

Paprika zeleninová - pálivá: ALMAPAPRIKA (Capsicum annuum L./Paprika ročná)
Typicky maďarská mierne pálivá, hrubostenná jabĺčková paprika. Plody sú plocho guľovité v technickej zrelosti svetlo zelené až krémovo žlté, v botanickej zrelosti červené s priemernou hmotnosťou 90-100 g. Vysoko úrodná paprika s výbornou chuťou, určená na konzervárenské spracovanie celých plodov. Odroda pre maďarskú národnú špecialitu - plody plnené kapustou a konzervované v sladkokyslom náleve.

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach si žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Na poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie treba zaistiť minimálne teploty 20 - 22° C aj v nočných hodinách. Na stanovisko vysádzame po 15.5.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo