Mak SM MARATON/GERLACH 2065

Jedna z najvýnosnejších modro-semenných odrôd pre potravinárske účely a farmaceutický priemysel, stredne ranná. Mak sejeme skoro, môžeme aj na sneh, nemalo by sa siať na blato. Pozor, pestovanie maku na výmere nad 100m2 podlieha ohláseniu.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

1,04 €

1,25 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 033737

Výrobca: SEMO

Jedna z najvýnosnejších modrosemenných odrôd pre potravinárske účely a farmaceutický priemysel, stredne ranná. Mak sejeme skoro, môžeme aj na sneh, nemalo by sa siať na blato. Pozor, pestovanie maku na výmere nad 100m2 podlieha ohláseniu.

Mak siaty: GERLACH (Papaver somniferum L./Mak siaty)
Kolekcia RACIO - jedna z najvýnosnejších modrosemenných odrôd maku typu slepák pre potravinárske účely a farmaceutický priemysel, stredne ranná, stredného vzrastu s vysokou odolnosťou voči poliehaniu. Z plochy 10 m2 sa dá pri dobrej starostlivosti získať až 2,5 kg semien. Mak sejeme včas, môžeme vysievať už na sneh, semienka aj keď zapadnú snehom, nezmrznú. Nemalo by sa však siať na blato. Pozor, pestovanie maku na výmere nad 100 m2 podlieha ohláseniu.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo