Cuketa SM ZMES FARIEB 0661

Zmes farebných hybridných odrôd cukiet /Goldline, Startgreen, Bětka/ z kolekcie "Paleta barev", vegetačná doba od prvého zberu je 55-65 dní.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

1,04 €

1,25 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 031836

Výrobca: SEMO

Zmes farebných hybridných odrôd cukiet /Goldline, Startgreen, Bětka/ z kolekcie "Paleta barev", vegetačná doba od prvého zberu je 55-65 dní.

Tykev - cuketa: SMĚS BAREV (Cucurbita pepo L./Tekvica)
Zmes farebných hybridných odrôd cukiet. Plody sú veľmi vhodné pre tepelné úpravy, predovšetkým na pečenie, plnenie aj zaváranie v sladkokyslom náleve. Vegetačná doba do prvého zberu je 55 - 65 dní. Spon 120-150 x 80 cm. Osivo jednotlivých odrôd je vo vrecku farebne odlíšené morením - GOLDLINE F1 - žlté semená, STARTGREEN F1 - zelené semená, BETKA F1 - biele semená.

Cuketám sa najlepšie darí na stredne ťažkých, humóznych pôdach, dostatočne zásobenými živinami. Podľa možnosti ich zaraďujeme do prvej trate. Vyžadujú slnečné polohy chránené pred silnými vetrami. Najvhodnejší je priamy výsev v polovici mája.
Plody cukiet zbierame v mladom štádiu, keď majú dĺžku 15 - 25 cm. Pravidelným zberom zaistíme stálu násadu plodov až do jesene. Dozrievajúce plody ponechané na rastline blokujú tvorbu ďalších mladých plodov.
Cukety netrpí plesňou uhorkovou. V polovici augusta môže porast napadnúť múčnatka, proti ktorej sa dá účinne zasiahnuť prípravkami uvedenými v metodike pre ochranu rastlín.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo