Rajčiak SM SAN MARZANO F 3237

Kolíková hybridná odroda typu „SAN MARZANO“. Plody sú pretiahnuté, oválne, o hmotnosti 130 – 150 g. Je rezistentná voči chorobám Verticilium a Fusarium oxysporum rasy 1 a 2.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

1,87 €

2,24 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 033159

Výrobca: SEMO

Otázka k produktu

Kolíková hybridná odroda typu „SAN MARZANO". Plody sú pretiahnuté, oválne, o hmotnosti 130 – 150 g. Je rezistentná voči chorobám Verticilium a Fusarium oxysporum rasy 1 a 2.

Rajčiak kolíkový: CORSARO F1 (Lycopersicon esculentum Mill./Rajčiak kolíkový)
Kolíková hybridná odroda typu „SAN MARZANO". Plody sú pretiahnuté, oválne, o hmotnosti 130 – 150 g, určené ku kuchynskému spracovaniu alebo na výrobu kečupu. Je rezistentná voči chorobám Verticilium a Fusarium oxysporum rasy 1 a 2.

Paradajky sú náročnou kultúrou vyžadujúcou starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme maštaľným hnojom. Pri predpestovaní sadby robíme výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykurovaných rýchliareň vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m2.
Kolíkové odrody behom vegetácie vysádzame na oporu a odstraňujeme bočné výhony z úžľabia listov.
Zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. Najväčšia potreba vody nastáva v dobe tvorby plodov, menšia potreba vody je pri zraní plodov. Zalievame vždy po zbere, aby sme znížili nebezpečie praskania plodov. Výhodná je zálievka podmokom.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zabudnuté heslo