Textília netkaná biela 3,2x10m 17g/m2 UV stabilizovaná

Zakrývacia netkaná textília 17g/m2 biela UV stabilizovaná

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

4,71 €

5,65 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 058027

Zakrývacia netkaná textília 17g/m2 biela UV stabilizovaná

Využitie: Pri pestovaní plodín, k urýchleniu prvých zberov zeleniny. Textília má vysokú svetelnú priepustnosť, behom vegetácie vytvára optimálnu mikroklímu pre zdravý rast a vývoj rastlín. Textília zlepšuje prezimovanie prezimujúcich druhov zelenín, chráni rastliny pred zmenami počasia, silným vetrom, krupobitím^ pred škodcami.

Výhody: Možnosť skoršej výsadby a výsevu. Doba pestovania sa skracuje o 2-3 týždne. Obmedzuje, alebo vylučuje potrebu chemických postrekov. Vyššia kvalita úrody. Možnosť niekoľkonásobného použitia.

Návod na použitie: Netkanú textíliu použijeme k plošnému pokrytiu rastlín na jeden riadok, dvojitý riadok alebo záhon, ako tzv. samonosné zakrytie, ďalej na nízke tunelové kryty, bunky na jednotlivé vysoké rastliny a na krytie fóliovníkov. Okraje textílie zaťažíme po celom obvode zeminou alebo vopred pripravenými latkami. Pri zalievaní, prípadne pri hnojení plodín nie je potrebné textíliu sťahovať z porastu. Pred zberom úrody textíliu stiahneme z porastu, vysušíme a uskladníme pre ďalšie použitie.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo