STOP ŠKODCOM gel 300g Profesional

Profesionálna nástraha na likvidáciu všetkých škodcov. Škodcu láka svojou intenzívnou vôňou.

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

6,38 €

7,66 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 022482

Výrobca: VARIOUS

Charakteristika produktu

Profesionálna nástraha na likvidáciu krtkov, hryzcov, myší a potkanov. Škodcu láka svojou intenzívnou vôňou. Vytláča sa priamo do miest, kde škodcovia behajú. Gél škodcovia zožerú alebo do neho stupia a ako sa čistí, nástrahu olíže a tak sa im dostane do tela. Pri likvidácii krtkov, hlodavcov, hrabošov sa gél vytláča priamo do chodieb v krajine.
Pri likvidácii krtkov odkopnite krtinec, vytlačte gél do chodieb a zase zahrabte. Nedotýkajte sa pôdy rukami a nenechávajte chodbičky otvorené!!!
GEL likviduje škodcov už 3. deň.
Pri likvidácii myší, potkanov a krýs sa GEL vytlačí najlepšie do miest výskytu.
Dávkovanie 10 - 20 g do miest výkytu.

Zloženie

Obilniny, tuky, zmes orechov, vitaminový komplex, kakao.
Návod na použitie

Vytlačte gél na miesta výskytu, predovšetkým k východom z nôr, pozdĺž prístupových cestičiek, pozdĺž stien a do tmavých zákutí tak, aby nedošlo ku kontaminácií okolia. Pri likvidácií hryzcov aplikujte gél do cestičky tak aby ste sa pôdy nedotkli rukami. Škodca nástrahu zje alebo do gélu stúpi, ušpiní sa a keď sa potom umýva, nástrahu zje. Gél je veľmi voňavý a láka ich, aby ho zožrali.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo