DERGALL Hobby 100ml

DERGALL ,patentovyný prípravok vo forme postreku v koncentrácii 0,6 % na ochranu sliepok, vtákov,hadov pred ektoparazitami – škodcami: voš kuracia, kieštikovec kurí, roztoč dravý, pleseň hlavičková, potemník stajňový a iné v chovoch. Aplikácia postrekom v noci za tmy za pomoci modrého svetla, baterky priamo do chovu. Opakovanie postreku po 5-7 dňoch . Prípadný ďalší postrek zavisí od zahmyzenia. Aplikácia v noci priamo na hradujúce vtáky a do terárií. Funguje na báze imobilizácie. Prípravok neprechádza cez škrupiny vajíčok a cez pokožku, je na báze polymerových živíc, rozpadne sa po čase na neškodné prirodzené látky, bez vplyvu na prírodu BIO.

Hodnotenie produktu: 4.17/5 (30x)

Vaše hodnotenie:

22 €

26,40 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 26084

Dergall je možné použiť vo všetkých chovných systémoch. Funguje na základe fyzikálneho spôsobu účinku (znehybnenia) a tým eliminuje možnosť rezistencie škodcov pred účinkom produktu. Neobsahuje žiadne pesticídy, neurotoxické látky alebo nebezpečné chemikálie. FYZIKÁLNY MECHANIZMUS ÚČINKU Dergall je založený na unikátnej technológii 3D-IPNS™ (3D-Imobilizácia štruktúry polimérnej siete). Pri aplikácii na povrch sa vytvorí vzducho priepustná, trojrozmerná molekulárna štruktúra. Tá zapríčiňuje mechanickú fixáciu škodcov, čo spôsobuje výrazné zníženie ich populácie počas 70 hodín po aplikácii. Dergall nenarušuje fyziologické procesy cieľových článkonožcov. NÁVOD NA POUŽITIE Dergall by mal byť aplikovaný použitím ručného alebo mechanického postrekovača. Aplikácia by mala byť vykonaná v noci približne 60 minút po vypnutí všetkých svetiel, v čase keď sú všetky vtáky v pokoji. V tomto čase je aktivita parazitov najvyššia. Pre získanie požadovaného roztoku treba postrekovač naplniť vodou a následne pridať požadované množstvo Dergallu. DÔLEŽITÉ! PO ZRIEDENÍ POUŽITE ROZTOK V POSTREKOVAČI DO 6 HODÍN! APLIKÁCIA NA MIESTACH CHOVU NA PODSTIELKE Dergall by mal byť dôkladne aplikovaný v 1 % koncentrácii (10 ml Degrallu/1 liter vody) na celú zamorenú oblasť a to vrátane prasklín, trhlín, miest hniezdenia, dopravníkových pásov, atď. POČIATOČNÁ APLIKÁCIA Na všetkých miestach výskytu klieštikovcov ( napr. vo vnútri chovných klietok) aplikujte Dergall v 1 % koncentrácii v dávke 100 ml/m2. Následná aplikácia by mala byť uskutočnená o 7 dní neskôr ale najneskôr do 10 dní po počiatočnej aplikácii. Ďalšie aplikácie záležia od stupňa zamorenia. V prípade potreby zachovania nízkej úrovne zamorenia, opakujte aplikáciu každých 30 dní. ĎALŠIE ODPORÚČANIA Dergall by mal byť aplikovaný 4 dni po vyčistení hydinárne a po zavedení nového kŕdľu vtákov do hydinárne. Dergall by nemal byť používaný skôr ako 30 dní po aplikácii kremeliny (amorfný oxid kremičitý). KONTRAINDIKÁCIE: Neaplikujte v prítomnosti chorých alebo zmrzačených zvierat. Skontrolujte, či je v mieste aplikácie počas aplikácie zabezpečené dostatočné vetranie. Nepoužívajte v slabo vetraných priestoroch a ak je teplota vyššia ako 35 stupňov celzia. OSOBNÁ OCHRANA Ak je Dergall zriedený s vodou na 1 % koncentráciu, zriedený prípravok nespôsobuje podráždenie očí a dýchacích ciest. Koncentrát Dergall spôsobuje podráždenie. Pozri dolu uvedené nebezpečenstvo. Produkt používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na iné učely ako je uvedené. Pred použitím si prečítajte etiketu. Výhody: - fyzikálny spôsob účinku (znehybnenie) - nevzniká rezistencia - jedinečný spôsob účinku vďaka technológii 3D-IPNSTM - neobsahuje pesticídy, neurotoxické látky a nebezpečné chemikálie

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo