Dergall Hobby 100ml

POSTREK NA ODCHYT A IMOBILIZÁCIUDergall je emulgovateľný koncentrát navrhnutý tak, aby znehybnil klieštikovca kurieho (Dermanyssus gallinae) a ďalšie druhy škodcov v hydinárskom priemysle ako sú napríklad lúpavec kurí (Cnemidocoptes mutans ), potemník stajňový (Alphitobius diaperinus ) a iné.

Hodnotenie produktu: 4.39/5 (18x)

Vaše hodnotenie:

17,32 €

20,78 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 026084

Dergall je možné použiť vo všetkých chovných systémoch. Funguje na základe fyzikálneho spôsobu účinku (znehybnenia) a tým eliminuje možnosť rezistencie škodcov pred účinkom produktu. Neobsahuje žiadne pesticídy, neurotoxické látky alebo nebezpečné chemikálie.

FYZIKÁLNY MECHANIZMUS ÚČINKU

Dergall je založený na unikátnej technológii 3D-IPNS™ (3D-Imobilizácia štruktúry polimérnej siete). Pri aplikácii na povrch sa vytvorí vzducho priepustná, trojrozmerná molekulárna štruktúra. Tá zapríčiňuje mechanickú fixáciu škodcov, čo spôsobuje výrazné zníženie ich populácie počas 70 hodín po aplikácii. Dergall nenarušuje fyziologické procesy cieľových článkonožcov.

NÁVOD NA POUŽITIE
Dergall by mal byť aplikovaný použitím ručného alebo mechanického postrekovača. Aplikácia by mala byť vykonaná v noci približne 60 minút po vypnutí všetkých svetiel, v čase keď sú všetky vtáky v pokoji. V tomto čase je aktivita parazitov najvyššia. Pre získanie požadovaného roztoku treba postrekovač naplniť vodou a následne pridať požadované množstvo Dergallu.

DÔLEŽITÉ! PO ZRIEDENÍ POUŽITE ROZTOK V POSTREKOVAČI DO 6 HODÍN!

APLIKÁCIA NA MIESTACH CHOVU NA PODSTIELKE

Dergall by mal byť dôkladne aplikovaný v 1 % koncentrácii (10 ml Degrallu/1 liter vody) na celú zamorenú oblasť a to vrátane prasklín, trhlín, miest hniezdenia, dopravníkových pásov, atď.

POČIATOČNÁ APLIKÁCIA
Na všetkých miestach výskytu klieštikovcov ( napr. vo vnútri chovných klietok) aplikujte Dergall v 1 % koncentrácii v dávke 100 ml/m2. Následná aplikácia by mala byť uskutočnená o 7 dní neskôr ale najneskôr do 10 dní po počiatočnej aplikácii. Ďalšie aplikácie záležia od stupňa zamorenia. V prípade potreby zachovania nízkej úrovne zamorenia, opakujte aplikáciu každých 30 dní.
ĎALŠIE ODPORÚČANIA
Dergall by mal byť aplikovaný 4 dni po vyčistení hydinárne a po zavedení nového kŕdľu vtákov do hydinárne. Dergall by nemal byť používaný skôr ako 30 dní po aplikácii kremeliny (amorfný oxid kremičitý).

KONTRAINDIKÁCIE:
Neaplikujte v prítomnosti chorých alebo zmrzačených zvierat. Skontrolujte, či je v mieste aplikácie počas aplikácie zabezpečené dostatočné vetranie. Nepoužívajte v slabo vetraných priestoroch a ak je teplota vyššia ako 35 stupňov celzia.
OSOBNÁ OCHRANA
Ak je Dergall zriedený s vodou na 1 % koncentráciu, zriedený prípravok nespôsobuje podráždenie očí a dýchacích ciest. Koncentrát Dergall spôsobuje podráždenie. Pozri dolu uvedené nebezpečenstvo.
Produkt používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na iné učely ako je uvedené. Pred použitím si prečítajte etiketu.

 

Výhody:

- fyzikálny spôsob účinku (znehybnenie)

- nevzniká rezistencia

- jedinečný spôsob účinku vďaka technológii 3D-IPNSTM

- neobsahuje pesticídy, neurotoxické látky a nebezpečné chemikálie

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo