Mikros Pes 1kg

MIKROS PES je doplnkové minerálno – vitamínové krmivo, ktoré vitamínov nevyhnutných pre výživu všetkých plemien psov. Pôsobí priaznivo na zlepšenie a udržanie zdravotného stavu. Podporuje správny priebeh gravidity a laktácie. Je zárukou zdravého rastu kostry, svalov, kĺbov a zubov.

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

3,17 €

3,80 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 025651

MIKROS PES je doplnkové minerálno – vitamínové krmivo, ktoré vitamínov nevyhnutných pre výživu všetkých plemien psov. Pôsobí priaznivo na zlepšenie a udržanie zdravotného stavu. Podporuje správny priebeh gravidity a laktácie. Je zárukou zdravého rastu kostry, svalov, kĺbov a zubov. Pri všetkých vekových kategóriách psov zvyšuje kvalitu osrstenia a kondíciu. Zlepšuje príjem a využitie krmiva. Obsahom účinných látok dopĺňa celkovú dennú potrebu týchto látok v kŕmnej dávke.

Kompletný popis produktu : MIKROS

Kŕmny návod:
MIKROS PES sa používa denne, rovnomerne zamiešaný do krmiva, ktoré pripravuje sám chovateľ. Na začiatku podávania prípravku používajte nižšiu doporučenú dávku doplnkového krmiva MIKROS PES a podľa veku šteniat postupne doporučenú dávku zvyšujte.

Doporučené dávkovanie:
Malé plemená: 5 - 10 g na kus a deň
Stredné plemená: 10 – 20 g na kus a deň
Veľké plemená: 20 – 40 g na kus a deň

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo