Mikros Ošípané 1kg

MIKROS OŠÍPANÉ je doplnkové minerálno – vitamínové krmivo pre drobnochovy a malochovy , ktoré slúži k zaisteniu optimálnej hladiny minerálnych látok, vitamínov a aminokyselín nevyhnutných pre výživu danej kategórie hospodárskych zvierat. Pôsobí priaznivo na zlepšenie a udržanie zdravotného stavu ošípaných a obmedzuje vznik porúch pohybového aparátu. Umožňuje dosiahnutie vysokých hmotnostných prírastkov a dobrých reprodukčných vlastností. Napomáha k zvyšovaniu úžitkovosti. Zlepšuje príjem a využitie krmiva. Obsahom účinných látok dopĺňa celkovú dennú potrebu týchto látok v kŕmnej dávke.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

1,85 €

2,22 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 025647

Otázka k produktu

MIKROS OŠÍPANÉ

Umožňuje dosiahnutie vysokých hmotnostných prírastkov a dobrých reprodukčných vlastností. Napomáha k zvyšovaniu úžitkovosti.Zlepšuje príjem a využitie krmiva. Obsahom účinných látok dopĺňa celkovú dennú potrebu týchto látok v kŕmnej dávke.

Kŕmny návod:
MIKROS OŠÍPANÉ sa používa denne, rovnomerne zamiešaný do kŕmnej dávky zloženej z jadrových krmív a zostatkových krmív. Na začiatku výkrmu sa odporúča používať nižšiu doporučenú dávku doplnkového krmiva MIKROS OŠÍPANÉ a podľa veku ošípaných postupne doporučenú dávku zvyšovať.

Doporučené dávkovanie:

Ciciaky od 8 do 25 kg ž. hm.: 20 – 50 g na kus a deň podľa veku
Ošípané od 25 do 100 kg ž. hm.: 50 - 80 g na kus a deň podľa veku
Ošípané nad 100 kg ž.hm.: 80 – 100 g na kus a deň podľa veku

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zabudnuté heslo