Tráva Blumen-Wiese 1kg Kvetinová lúka

Kvetinová lúka. Obsahuje trávne osivá aj kvetiny a byliny. Bohatá zmes jedno-, dvoj-i viacročných divoko kvitnúcich kvetín a bylín a tráv. Vhodná ako kvitnúca extenzívna zeleň. Tiež na podsievanie. V prvom roku kosiť až po odkvitnutí. Výsev1 kg na 100m2.

Hodnotenie produktu: 3/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

24,56 €

29,47 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 091035

Výrobca: KIEPENKERL

Obsahuje trávne osivá aj kvetiny a byliny. Bohatá zmes jedno-, dvoj-i viacročných divoko kvitnúcich kvetín a bylín a tráv. Vhodná ako kvitnúca extenzívna zeleň. Tiež na podsievanie. V prvom roku kosiť až po odkvitnutí. Výsev1 kg na 100m2.

Zloženie: 4% ovsík vyvýšený Arone 6% hrebienka obyčajná 19% kostrava krátkovýbežkatá Mirador 1% lucerna ďatelinová Virgo Pajberg 1% vičenec vikolistý Ambra 0,2% ďatelina purpurová 2% psinček obyčajný Highland 20% lipnica lúčna Sunray 6% lipnica hájna Enhary 0,5% ľadenec rožkatý Leo 18% kostrava červená zmenená Charme 2% kostrava drsnosistá Mentor 2% kostrava drsnosistá Borviva 18,3% divé kvety a byliny.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo