Výživa pre ORCHIDEE 35ml Aplikátor

Výživa pre orchidey je inovatívne hnojivo určené na regenaráciu všetkých odrôd orchideí.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,86 €

1,03 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 020228

Výrobca: FORESTINA

Výživa pre orchidey je inovatívne hnojivo určené na regenaráciu všetkých odrôd orchideí.Špeciálne zloženie podporuje,posilňuje a predlžuje kvitnutie.Pravidelné používanie hnojiva má priaznivý vplyv na dobrú kondíciu koreňového systému,zaisťuje správnu pružnosť listov a ich svieže zelené sfarbenie.Toto hnojivo je pripravené na okamžité použitie a vďaka automatickému dávkovaniu pomocou špeciálneho aplikátora je jeho používanie jednoduché a pohodlné.

Rozsah a spôsob použitia:Výživa pre orchidey bola navrhnutá tak,aby mohla byť použitá celoročne.Hnojivo aplikujte každé 1-2mesiace,vždy jeden aplikátor ku každej rastline.

Pokyny pre použitie:

-Odlomte špičku aplikátora na vyznačenom (narezanom) mieste.

-Vložte koncovku aplikátora do substrátu tak,aby hnojivo mohlo voľne vytekať.Aby ste sa uistili,že koncovka aplikátora v okamihu vloženia do zeminy neupchala,odporúčame aplikátor raz zľahka stlačiť,za účelom jeho uvoľnenia.

-Aplikátor ponechajte zasunutý v substráte až do jeho úplného vyprázdnenia.Po vyprázdnení aplikátor vyberte zo substrátu.Pri správnom zalievaní účinkuje výrobok nepretržite po dobu až 4 týždňov,aj keď roztok vytečie do substrátu oveľa skôr.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo