Clonoplus 10g

Clonoplus obsahuje spóry húb prirodzene sa vyskytujúcich v pôde, ktoré majú schopnosť pre rastlinu rozkladať organické zvyšky v pôde a tým zvyšovať príjem živín z pôdy.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

4,14 €

4,97 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 022754

Clonoplus je pomocný rastlinný prípravok vo forme dispergovateľného (zmáčateľného) prášku belavej farby mierne hubového pachu. Obsahuje konídie 4 kmeňov húb rodu Clonostachys v inertnom plnidle uhličitanu vápenatého. Vo vode je nerozpustný, s vodou tvorí suspenziu.

Clonoplus obsahuje spóry húb prirodzene sa vyskytujúcich v pôde, ktoré majú schopnosť pre rastlinu rozkladať organické zvyšky v pôde a tým zvyšovať príjem živín z pôdy. Podporujú tvorbu bakteriálnych hľúzok. Zvyšujú odolnosť rastlín proti stresu, zvyšujú počet vzídených rastlín, zvyšujú dynamiku rastu rastlín.

Clonoplus je schopný cez zimné obdobie rozložiť skleróciá, mikroskleróciá, gemmy a chlamydospóry patogénnych húb (Claviceps, Sclerotinia, Botrytis, Rhizoctonia, Verticillium).

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo