RATREX na hlodavce Zrno 150 g

RATREX - Nástraha určená na ničenie potkanov, krýs , hryzcov a myší.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

1,82 €

2,18 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 022041

Nástraha určená na ničenie potkanov, krýs , hryzcov a myší.

Na rozdiel od väčšiny konkurenčných rodenticídov, ktoré používajú účinnú látku bromadiolon, voči ktorej boli zaznamenané prípady rezistencie (odolnosti) hlodavcov, RATREX M29 a Z29 používajú účinné látky difenakum a brodifakum, pri ktorých rezistencia hlodavcov na tieto účinné látky nie je známa.

RATREX M29 PASTA - rodenticíd s účinnou látkou difenakum je nielen viac ako dvakrát účinnejší na myši oproti rodenticídom s účinnou látkou bromadiolon, ale má aj relatívne nízku akútnu toxicitu pre domáce zvieratá (pes, mačka, ošípaná...), pre hydinu je však pomerne nebezpečný.

Ďalšou výhodou tohto rodenticídu je inovatívna patentovaná technológia fluorescenčných pigmentov FLUO-NP®, vďaka ktorej je pomocou UV lampy môžné nájsť aj v znížených svetelných podmienkach nástrahu a trus hlodavcov, ktoré požili nástrahu a presvedčiť sa, či je nástraha pre hlodavce dostatočne atraktívna.

Nástraha obsahuje nielen príťažlivú zmes zložiek potravinového pôvodu (mlieko, múka, cukor a tuky obohatené obilninami), ale aj pre hlodavce neodolateľnú arómu.

Účinná látka: difenakum 0,0029g/kr
Minimálna trvanlivosť: 36 mesiacov od dátumu výroby
Reg. číslo MZ SR: 8939/2001/ÚPKM
Hmotnosť: 150 g krabička (0,150 kg)

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo