BROS Zelená Sila proti potravinovým moliam 500 ml rozprašovač

BIO

BROS Zelená Sila proti potravinovým moliam.Obsahuje prírodné insekticídne extrakty.

Hodnotenie produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

3,48 €

4,18 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 022631

Výrobca: BROS

Kvapalina na likvidáciu potravinových molí určená na použitie v kuchyniach, komorách, skladoch a priamo v kuchynských linkách. Účinne odpudzuje dospelé potravinové mole, čím chráni potravinové výrobky, ako sú múka alebo cestoviny. Keďže je založená na rastlinných zložkách, neobsahuje syntetické insekticídy a možno ju používať v priamej blízkosti potravín. Má preventívny účinok, ktorý poskytuje ochranu až na 2 týždne. Pri pravidelnom používaní výrobok eliminuje problémy s potravinovými moľami.

Je zložený z: PYRETHRUM a CITRIODIOL

PYRETHRUM
Insekticíd získaný z usušených a na prášok rozomletých kvetov dalmatínskej chryzantémy, ktorá rastie v stredomorskej oblasti. Rastlina sa používala na boj proti hmyzu už v staroveku. Funguje pri kontakte a požití a spôsobuje tzv. „knockdown efekt". Napadá nervový a svalový systém hmyzu a vedie tak k jeho rýchlej smrti. Použitie pyrethra v insekticídoch zaručuje účinnú a dlhodobú ochranu proti bodnutí hmyzom.

CITRIODIOL
Vyrobený z listov eukalyptu citrónového. Blokuje čuchové receptory hmyzu, čím poskytuje rýchlu a účinnú ochranu. Je mimoriadne šetrný k pokožke a má príjemnú citrusovú vôňu. Vysoká účinnosť látky v kombinácii s atraktívnou arómou z neho robí populárnu zložku v rôznych produktoch.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo