BROS Zelená sila proti Mravcom a švábom 300 ml sprej

BIO

BROS Zelená sila proti Mravcom a švábom 300 ml sprej. Určený pro likvidáciu mravcov, švábov a pavúkov na bázi rastlinného extraktu získaného z kvetov chryzantémy.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

2,89 €

3,47 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 022624

Výrobca: BROS

Sprej na likvidáciu mravcov, švábov, pavúkov a iného lezúceho hmyzu. Jeho hlavnou zložkou je extrakt z pyretrumu - insekticídu rastlinného pôvodu získavaného z kvetov dalmatínskej chryzantémy.

Je na bázi extraktu pyrethrum - insekticidu rostlinného pôvodu.

PYRETHRUM
Insekticíd získaný z usušených a na prášok rozomletých kvetov dalmatínskej chryzantémy, ktorá rastie v stredomorskej oblasti. Rastlina sa používala na boj proti hmyzu už v staroveku. Funguje pri kontakte a požití a spôsobuje tzv. „knockdown efekt". Napadá nervový a svalový systém hmyzu a vedie tak k jeho rýchlej smrti. Použitie pyrethra v insekticídoch zaručuje účinnú a dlhodobú ochranu proti bodnutí hmyzom.

Pred použitím pretrepte. Zavrite okná a dvere. Držte sprej vertikálne a nastriekajte povrch zo vzdialenosti 30 cm na miestach, kde se zhromažďuje hmyz (lišty, za šporákom, pod umývadlom apod.). Po nastriekaní nechajte miestnosť uzavretú na 15 minút a potom vyvetrajte. Produkt je možné nastriekať priamo na hmyz, cca po 5 minutách od aplikácie uhynú.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo