BROS granule proti mravcom 60g

BROS GRANULE proti mravcom sú určené pre vnútorné priestory a tesné okolie domov: terasy, garáže, príjazdové cesty, záhradné chatky a pod.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

1,49 €

1,79 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 022572

Výrobca: BROS

Prípravok vo forme granulovanej návnady je určený na likvidáciu mravcov. Vďaka starostlivo vybraným zložkám je výrobok pre hmyz veľmi atraktívny, je tak zaručená jeho vysoká účinnosť už po prvom použití. Mravce zanesú jed do hniezda - dôjde tak k likvidácii celej kolónie. Prípravok je určený na hubenie mravcov v uzavretých priestoroch aj v ich priamom susedstve, teda hlavne na terasách, v altánkoch, na chodníkách, záhradných cestičkách atď. Aplikácia: nasypte asi 10 g produktu do hniezda alebo na cestičky - odkiaľ bude účinná látka zanesená do hniezda . Pri použití vo vnútornom prostredí: nasypte produkt na kartónový papier, aby nedošlo k znečisteniu povrchov. Mravce hynú asi po 24 hodinách od aplikácie. V prípade potreby postup opakujte. Dobre pretrepte - produkt nestráca svoje funkčné vlastnosti. Pokiaľ dôjde k odstráneniu produktu z miesta použitia vetrom alebo dažďom, opakujte postup.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo