Substrát pre trávnik 50l AGRO

Substrát pre zlepšenie kvality pôdy pred založením trávnika a prekrývanie trávniku v priebehu vegetácie vegetácie. Je tiež výborný na regeneračné vysievanie poškodených miest.

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

6,61 €

7,93 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 23053

Výrobca: AGRO CS

Zloženie: Substrát obsahuje jemne preosiatu rašelinu, kvalitný kompost a špeciálny jemný kremičitý piesok.

Použitie: Zapracovaním substrátu do pôdy pred výsevom zlepšíme fyzikálny stav pôdy, zvýšime priepustnosť. Doplnením rašeliny vytvoríme vhodné podmienky na klíčenie trávneho osiva, pripraví zásobu živín pre klíčenie a zapojenie porastu. Prekrytie trávniku substrátom počas vegetácie umožňujem vyrovnanie terénu, prevzdušnenie porastu a podporuje zahustenie trávniku.

Aplikácia pred výsevom: Pred výsevom nového trávniku pridávame 10-15l substrátu na 1m2 (podľa charakteru pôdy). Aplikujeme na vyrovnanú plochu zbavenú kameňov a buriny, jemne zapracujeme a urovnáme. Po výseve jemne pritlačíme osivo k pôde. Substrát je možne zmiešať s osivom tesne pred výsevom, pravidelne rozprestrieť na priparvenú plochu a jemne zapracovať hrabľami.

Aplikácia počas vegetácie: Počas vegetácie prekrývame na krátko skosený trávnik minimálne 1 x ročne množstvom 5 - 10l substrátu na 1m2 podľa nerovností a charakteru regeneračného zásahu.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo