Tráva EXPERT TIEŇ 0,5kg FORESTINA

Trávne zmesi vhodné na zakladanie trávnika ale aj na rekultiváciu pozemkov a opravy existujúcich trávnatých plôch. Semená, z ktorých sú zložené, majú veľmi dobrú klíčivosť, znášajú vysokú záťaž a nepriaznivé podmienky. Trávnik sa rýchlo obnovuje a je odolný proti zošliapaniu. 1kg je vhodné na 50 m2 plochy.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

4,91 €

5,89 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 034824

Výrobca: FORESTINA

Trávne zmesi Expert sú novou radou základných trávnych zmesí so širokým využitím. Vyznačujú sa veľmi dobrou klíčivosťou, znáša vysokú záťaž aj nepriaznivé prostredie. Hodí se pre zakladanie všetkých typov trávníkov. V portfóliu nájdete ako klasické trávne zmesi, tak aj špecifické typy pre konkrétne účely. K založeniu záhrady je ideálnou voľbou Univerzálna základna zmes či Parková zmes. Pre viac zaťažovaný trávnik je vhodná trávna zmes Šport a do extrémnych podmienok je možné využiť aj špeciálne namiešanú trávnu zmes do tieňa či na slnečné miesta. V prípade potreby rýchleho doplnenia skladby travnatej plochy doporučujeme zmes Dosev.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo