Substrát pre výsev 20L FORESTINA

Substrát je obohatený hnojivom so základnými i stopovými živinami v nevyhnutnom rozsahu, čo má priaznivý vplyv na bezproblémové zakoreňovanie rezkov a klíčeniu výsevu.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

3,33 €

4 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 23068

Výrobca: FORESTINA

Substrát je určený špeciálne pre výsev a množenie rastlín. Je pripravený zo zmesi vytriedenej svetlej a tmavej rašeliny s upravenou PH reakciou. Je vhodný ako k siatiu smien, tak i k prepichovaniu rezkov rastlín. Substrát je obohatený hnojivom so základnými i stopovými živinami v nevyhnutnom rozsahu, čo má priaznivý vplyv na bezproblémové zakoreňovanie rezkov a klíčeniu výsevu.

Použitie:
Primerané množstvo substrátu nasypeme do vhodnej nádoby a zasejeme semienka, alebo zasadíme rezky rastlín. Potom primerane zalejeme a vlhkosť substrátu udržujeme po celú dobu, pokiaľ sú sadeničky pripravené k presádzaniu, Akonáhle semená vzídu, alebo rezky sa zakorenia, je možné začať s ich prihnojovaním napríklad kvapalným univerzálnym hnojivo Kapka.
Takto vypestované jednotlivé druhy sadeníc potom presádzame do príslušného špeciálneho substrátu.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo