Lep na stromy SPREJ

Popis a pôsobenie: Lepidlo je možné aplikovať priamo na stromy, použiť ho na výrobu lepových dosiek alebo pridaním vhodného odparníku na dosku vytvoriť feromónový lapač.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

7,73 €

9,28 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 022833

Výrobca: FORESTINA

Lepidlo na ochranu stromov patrí do skupiny výrobkov radu Zdravá® záhrada, ktoré sú určené na spoľahlivé likvidáciu škodcov. Neobsahujú umelé chemikálie, iba účinné látky prírodného pôvodu, preto po aplikácii nebráni voľnému pohybu ľudí aj zvierat po ošetrené ploche. Výrobky sa môžu používať aj v ekologickom poľnohospodárstve. Lepidlo na ochranu stromov a rastlín v spreji je nevysychajúci lep na prípravu feromónových, vizuálnych a bariérových lapačov hmyzu, na nástrek pásov a fólií. Lepidlo nie je fytotoxické tzn. nie je jedovaté pre rastliny, teda je tiež vhodné pre priame použitie na stromoch a rastlinách. Navyše jeho jednoduchý spôsob aplikácie nastriekaním vytvára z tohto výrobku nepostrádateľného pomocníka do sadov a záhrad.

Lepidlo na ochranu stromov v spreji: 400ml

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo