Univerzálne záhradné hnojivo 10kg FORESTINA

Granulované hnojivo s optimálnym pomerom živín. Hnojivo je vhodné k výžive napr. jahôd, ruží, ihličnanov, ovocných stromov, zemiakov, rastlín okrasných kvetom, drobného ovocia, trávnika a mnohých ďalších.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

13,90 €

16,68 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 021144

Výrobca: FORESTINA

Charakteristika produktu: Univerzálne záhradné hnojivo je granulované hnojivo s optimálnym pomerom živín, ktoré je použiteľné ako jedno hnojivo pre celú záhradu. Je vhodné k výžive od jahôd, drobného ovocia, ruží, ihličnanov,ovocných stromov, zemiakov, rastlín okrasných kvetom až po trávniky. Súčasťou balenia je praktick odmerka na 25 g.

Zloženie:10% N + 6% P205 + 5% K20 + 15% S + 2% Mg

Použitie: Hnojenie sa vykonáva spravidla po celú dobu vegetačného obdobia, kedy sa rovnomerne rozhodí a potom zapraví do pôdy hnojivo v dávke podľa príslušnej rastliny. Univerzálne záhradné hnojivo možno tiež aplikovaťpriamo k rastlinám pri výsadbe. Po aplikácii hnojiva je vhodné vykonať zálievku, alebo hnojivo aplikovať pred dažďom, aby došlo k využitiu všetkých živín, ktoré obsahuje hnojivo. Dávkovanie pri výsadbe alebo nazačiatku vegetácie:> plodová zelenina 15 - 25 g na 1 rastlinu> jahody a iné drobné ovocie 70 - 100 g na 1 rastlinu

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo