Hnojivo Juhočeské pre JAHODY 2,6kg FORESTINA

Forestina Juhočeské hnojivo na jahody a drobné ovocie 2 kg + 30% zadarmo

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

5,69 €

6,83 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 021470

Výrobca: FORESTINA

Juhočeské hnojivo je rad granulovaných organo-minerálnych hnojív, ktoré sú ideálnym zdrojom organických látok a živín, potrebných k harmonickému vývoju a zdravému rastu rastlín. Vyznačujú sa vyššími obsahy živín v optimálnom pomere. Rastliny ošetrené týmto hnojivom rastú intenzívnejšie, sú sýtejšie zafarbené a majú väčšiu vitalitu.

Charakteristika:

Organicko-minerálne NPK hnojivo

6% N + 13% P2O5 + 6% K2O + 1,5% MgO

Prednosti:
Hnojivo obsahuje Lignohumát pre podporu koreňového systému, Guáno čisto prírodný surovinu, vzniknutú mineralizáciou vtáčieho trusu na pobrežiach Južnej Ameriky a slepičince prírodný produkt obsahujúci fermentovaný slepačie trus.

Použitie a dávkovanie:
Hnojenie sa vykonáva spravidla na začiatku vegetačného obdobia, kedy sa rovnomerne do medziriadkov rozhodí a potom zapraví do pôdy hnojivo v dávke 50 - 80 g na 1 m2. Pre výživu ríbezlí, egrešov, malín a iného drobného ovocia je výživová dávka 90 - 120 g na 1 m2. Pri aplikácii hnojiva priamo k rastlinám je výživová dávka cca 10 g na jednej rastline u jahôd a 20 - 30 g na jednej rastline egrešov, ríbezlí, malín a iného drobného ovocia. Po aplikácii hnojiva je vhodné vykonať zálievku, alebo hnojivo aplikovať pred dažďom, aby došlo k využitiu všetkých živín, ktoré obsahuje hnojivo. Tento postup hnojenie je dobré opakovať aj v priebehu vegetácie v rovnakom dávkovaní uvedenom pre začiatok vegetačného obdobia.

Balenie 2,6 kg je cca na 22 - 52 m2.

Hlavné termíny pre aplikáciu hnojiva:
apríl, máj, jún, júl, august

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo