Hnojivo Juhočeské pre PLODOVÚ ZELENINU 2,6kg FORESTINA

Forestina Juhočeské hnojivo na plodovú zeleninu 2 kg + 30% zadarmo

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

5,69 €

6,83 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 021473

Výrobca: FORESTINA

Juhočeské hnojivo je rad granulovaných organo-minerálnych hnojív, ktoré sú ideálnym zdrojom organických látok a živín, potrebných k harmonickému vývoju a zdravému rastu na záhonoch, vo fóliovníkoch a skleníkoch. Vyznačujú sa vyššími obsahy živín v optimálnom pomere. Rastliny ošetrené týmto hnojivom rastú intenzívnejšie, sú sýtejšie zafarbené a majú väčšiu vitalitu.

Charakteristika:

  • Organicko-minerálne NPK hnojivo
  • 5% N + 11% P2O5 + 10% K2O + 2% MgO

Prednosti:
Hnojivo obsahuje Lignohumát pre podporu koreňového systému, Guáno čisto prírodný surovinu, vzniknutú mineralizáciou vtáčieho trusu na pobrežiach Južnej Ameriky a slepičince prírodný produkt obsahujúci fermentovaný slepačie trus.

Použitie a dávkovanie:
Hnojenie sa vykonáva pri výsadbe rastlín, kedy sa rovnomerne vmieša hnojivo do substrátu (zeminy) v dávke cca 10 - 15 g na jednu rastlinu (paradajky a uhorky). Pri výsadbe paprík, cukiet a tekvíc je vyživovacej dávka vyššia a to 15 - 20 g na jednu rastlinu. Po aplikácii hnojiva je vhodné vykonať zálievku, alebo hnojivo aplikovať pred dažďom, aby došlo k využitiu všetkých živín, ktoré obsahuje hnojivo. Hnojenie je dobré opakovať aj v priebehu vegetácie v dávke 10 g na rastlinu v intervale raz za 14 dní (paradajky, papriky a cukiny) a raz za 20 dní (uhorky).

Balenie 2,6 kg je cca na 30 rastlín počas celej vegetácie.

Hlavné termíny pre aplikáciu hnojiva:
apríl, máj, jún, júl, august

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo