Hnojivo Juhočeské pre IHLIČNANY 2,6kg FORESTINA

Organicko-minerálne hnojivo je ideálnym zdrojom organických látok a živín nevyhnutných k harmonickému vývoju a zdravému rastu rastlín.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

5,69 €

6,83 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 021471

Výrobca: FORESTINA

Juhočeské hnojivo je rad granulovaných organo-minerálnych hnojív, ktoré sú ideálnym zdrojom organických látok a živín, potrebných k harmonickému vývoju a zdravému rastu rastlín. Vyznačujú sa vyššími obsahy živín v optimálnom pomere. Rastliny ošetrené týmto hnojivom rastú intenzívnejšie, sú sýtejšie zafarbené a majú väčšiu vitalitu.


Charakteristika:

  • Organicko-minerálne NPK hnojivo
  • 5% N + 10% P2O5 + 10% K2O + 2% MgO


prednosti:
Hnojivo obsahuje Lignohumát pre podporu koreňového systému, Guáno čisto prírodný surovinu, vzniknutú mineralizáciou vtáčieho trusu na pobrežiach Južnej Ameriky a slepičince prírodný produkt obsahujúci fermentovaný slepačie trus.


Použitie a dávkovanie:
Hnojivo je vhodné pre okrasné rastliny, a to ako listnaté, tak ihličnaté. Hnojenie sa vykonáva spravidla na začiatku vegetačného obdobia, kedy sa rovnomerne okolo rastliny rozhodí a potom zapraví do pôdy hnojivo v dávke 50 - 80 g na 1 m2. U väčších kríkov a stromov (nad 1,5 m výšky) možno dávku až zdvojnásobiť, tj. 100 - 160 g na 1 m2. Pri aplikácii hnojiva priamo k rastlinám je výživová dávka cca 20 - 40 g na jednej rastline (menšie rastliny) a 80 - 120 g na jednej rastline u urastenejších stromov a kríkov. Po aplikácii hnojiva je vhodné vykonať zálievku, alebo hnojivo aplikovať pred dažďom, aby došlo k využitiu všetkých živín, ktoré obsahuje hnojivo. Tento postup hnojenie je dobré opakovať aj v priebehu vegetácie v rovnakom dávkovaní uvedenom pre začiatok vegetačného obdobia.
Balenie 2,6 kg je cca na 22 - 52 m2.

Hlavné termíny pre aplikáciu hnojiva:
apríl, máj, jún, júl, august

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo