Ch-Darina 4 500 ml

BIO

Hnojivo vyrobené na základe prírodnej organicko minerálnej suroviny – jazerného sapropelu, ktorý sa počas niekoľkých tisícročí tvorí v dnových vrstvách z odumretých rastlín, živých organizmov, minerálnych komponentov a mikroelementov.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

18,09 €

21,71 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 020065

Výrobca: FLORASERVIS

Kvapalné organominerálne hnojivo Darina 4 je vyrobené na základe prírodnej organicko-minerálnej
suroviny – jazerného sapropelu.

Jazerný sapropel – je unikátna starodávna surovina na výrobu humínového hnojiva, tvoriaca sa samou
prírodou na dne jazier vzniknutých v dobe ľadovej. V priebehu milionov rokov rozložené živé organizmy a rastliny sa usadili na dno takého jazera a vytvorili ohromné množstvo dnových zásob humínových látok a fulvokyselín, stopových prvkov a biolátok tak nevyhnutných pre správny a rýchlyrast. Táto biologická masa, nachádzajúca sa v dnových vrstvách jazier sa volá sapropel. Najlepšími skladmi pre ochranu všetkých podivuhodných vlastností sapropelu sú jazerá, ktoré nemajú žiadny odtok ani prítok. Nakoľko je teplota na dne takého jazera celý rok prakticky nemenná, sapropelje tu uložený ako v termoske. Preto humíny obsiahnuté v jazernom sapropele sú najsilnejšie a neuveriteľ ne aktívne, čo dá hnojivám, vyrobeným na ich základe nevídané vlastnosti, dovoľujúce za niekoľko dní vyliečiť alebo ozdraviť prakticky všetky druhy rastlín, „nakŕmiť " ich vitamínmi a fulvokyselinami a vrátiť im tie vlastnosti, ktorými ich príroda obdarila v momente ich vzniku. V priebehu celého dvadsiateho storočia vedci vyspelých krajín hľadali cesty ako prinútiť sapropel otvoriť sa svetu a vydať svoje bohatstvá ľudstvu. Až koncom dvadsiateho storo čia sapropel začal pomaly, krok za krokom odhaľovať svoje tajomstvá človeku pod nátlakom nových originálnych ideí a technológií spracovania. Dnes už poznáme sériovú výrobu hnojív na základe jazerného sapropelu, ktorá odkrýva pre agronóma amatéra i profesionála nové možnosti zvýšenia úrody poľnohospodárskych kultúr, kvetov, stromov a kríkov. Pripravili sme pre Vás vzorku hnojiva Darina 4, ktorú Vám doporučujeme vyskúšať načasti vybraných
kultúr, tak aby ste po určitej dobe (14 – 20 dní) mohli porovnať rozdiel medzi ošetrenými a neošetrenými rastlinami. Veríme , že výsledky Vás presved čia o vhodnosti používania hnojiva Darina4 vo Vašej záhradke.

NEZABUDNITE !

Pri aplikácií počas vegetácie je potrebné pre lepšie prijatie hnojiva rastlinou, túto postriekať
vodou.

Chemické a fyzikálne vlastnosti :

dusík ako N – min. 5,0 g/l
fosfor ako P2O5 – min. 8,0 g/l
draslíka ako K2O – max. 14,0 g/l
humínové kyseliny – min. 2,0 g/l
fulvokyselín – min. 0,9 g/l
stopové prvky – Mn, Cu, Mo, Zn

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Ch-Darina 4 50 ml

  Hnojivo vyrobené na základe prírodnej organicko minerálnej suroviny...

  Skladové číslo: 020064
  Dostupnosť: Skladom

  3,70 € s DPH

 • Ch-Darina 4 1000 ml

  Hnojivo vyrobené na základe prírodnej organicko minerálnej suroviny...

  Skladové číslo: 020063
  Dostupnosť: Vypredané

  43,42 € s DPH

 • Ch-Darina 4 100ml

  Hnojivo vyrobené na základe prírodnej organicko minerálnej suroviny...

  Skladové číslo: 22452
  Dostupnosť: Skladom

  6,16 € s DPH

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo