Ch-Bulldock 25EC 25ml .

DOPREDAJ

Insekticídny prípravok proti cicavým a žravým škodcom v ovocných drevinách.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

2,18 €

2,62 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 22669

Výrobca: FLORASERVIS

Insekticídny prípravok proti cicavým a žravým škodcom v ovocných drevinách.

Účinná látka: beta-cyfluthrin 25 g/l
Forma: tekutý emulgovateľný koncentrát

Výhody použitia prípravku:
- najrazantnejší pyretroid s novou účinnou látkou na trhu
- široké spektrum účinku proti cicavému a žravému hmyzu
- stabilný účinok aj pri nižších teplotách
- priaznivý pomer ceny a účinku

Pôsobenie prípravku:
Bulldock 25 EC obsahuje pyretroidnú účinnú látku beta-cyfluthrin, ktorá pôsobí ako kontaktný a požerový jed. Je to razantný insekticíd s veľmi rýchlym účinkom a predĺženou dobou pôsobenia proti širokému spektru cicavých a žravých škodcov.

Odporúčania pre aplikáciu:

Ovocné stromy:
Bulldock 25 EC pôsobí proti imágam aj larválnym štádiam obaľovačov. Ovocné dreviny ošetrujte najlepšie podľa signalizácie v čase hromadného liahnutia húseníc, t.j. 8-10 dní po vrchole ich letovej vlny. Proti kvetovke jabloňovej prvé ošetrenie vykonajte ihneď po opadaní kvetných lupeňov. Toto ošetrenie odporúčame zopakovať po 7-10 dňoch. Proti piliarke jabloňovej prípravok aplikujte po dokvitaní alebo ihneď po odkvitnutí. Bulldock 25 EC má výborný účinok aj na vošky, vlnačku krvavú ako aj na ostatných hospodársky významných škodcov ovocia.

Použitie v iných krajinách ako SR (v SR tieto použitia nie sú povolené):

Zemiaky:
Prípravok aplikujte proti pásavke zamiakovej v dobe maxima liahnutia lariev, obvykle keď v poraste prevažujú larválne štádia L1 až L3. Dávka 3ml do 10L vody na 100m2, ochranná lehota 28 dní, max. 1x za sezónu.

Kapusta a karfiol:
Prípravok aplikujte pri výskyte škodcu (cicavý a žravý škodcovia) alebo pri objavení prvých príznakov poškodenia žravými škodcami, maximálne 3x za vegetáciu v intervale 10-14 dní. Dávka 3ml do 10L vody na 100m2, ochranná lehota 7 dní. Použiť zmáčadlo!

Obilniny:
Prípravok aplikujte proti prenášačom viróz spôsobujúcim zakrpatenosť pšenice a jačmeňa BYWD a BYD) až do obdobia klasenia (vošky, cikádky). Na jeseň aplikujte pri teplom a vlhkom počasí už na vzchádzajúce obilniny, resp. hneď pri zistení výskytu vošiek a cikádiek. Prípravok účinkuje aj pri nižších teplotách! Proti kohútikom sa ošetrenie vykonáva pri zistení prvých príznakov poškodenia. Dávka 3ml do 10L vody na 100m2, ochranná lehota 56 dní, max. 2x za sezónu.

Cukrová repa:
Prípravok aplikujte proti prvej alebo druhej generácii škodcu (vošky) - podľa signalizácie pri prekročení prahu škodlivosti. Dávka 3ml do 10L vody na 100m2, ochranná lehota 28 dní, max. 1x za sezónu.

Repka olejná:
Proti krytonosom ošetrujte podľa signalizácie, pri prekročení prahu škodlivosti chrobákov, obyčajne na začiatku predlžovacieho rastu. Proti blyskáčikovi repkovému ošetrujte podľa signalizácie do začiatku kvitnutia repky. Prípravok aplikujte v bezletovom čase včiel. Pred aplikáciou zabezpečte likvidáciu kvitnúcich burín. Proti blyskáčikovy dávka 2ml, proti krytonosom dávka 3ml do 10L vody na 100m2, ochranná lehota 56 dní, max. 2x za sezónu.

Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo