Zemiak ANUSCHKA 25kg

Sezónny tovar

Veľmi skorá, vysoko akostná šalátová odroda príťažlivého tvaru s vysokým počtom hľúz.Zaraďujeme ju medzi varné typy AB.

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

22,57 €

24,83 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 038247

Veľmi skorá, vysoko akostná šalátová odroda príťažlivého tvaru s vysokým počtom hľúz. Anuschka má výbornú chuť, peknú žltú šupku s plytkými očkami. Je veľmi vhodná na balenie v skorom období.Jej pevná konzistencia dáva výsoký predpoklad uplatnenia na trhu i v kuchyni. Zaraďujeme ju medzi varné typy AB.

Anuschka uprednostňuje stredné až lepšie pôdy s rovnomerným zásobovaním vlahy a živinami. Pestovaním pod fóliou napomáhame skoršiemu zberu a vytvoreniu uzavretej šupky. Patrí medzi veľmi výnosné odrody s vysokým podielom tržných hľúz.

Anuschka je veľmi dobre odolná chrastavitosti, virovým chorobám, háďatku zemiakovému Ro1, 4 , stredne odolná voči plesni zemiakovej. Odporúča sa vykonávať postrek proti plesni zemiakovej.
Anuschka má netypicky pre skorú odrodu dlhé obdobie kľudu, veľmi dobre sa skladuje. Je nutné odrodu Anuschku predklíčiť. Anuschka je vďačná za harmonické hnojenie

Odporúčame pravidelný postrek proti plesni zemiakovej na vňati v normálnom postrekovom slede 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo