Muškát SM ZMES Kruž. 9861

trvalka, pre balkóny, slnečné stanovisko, zmes farieb, výška 40 cm, výsev 12-02, výsadba 05Muškát páskatý: SMĚS (Pelargonium zonale (L.) L HĚR/Muškát krúžkovaný)Zmes farieb, výška 40 cm.

Hodnotenie produktu: 3/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

1,44 €

1,73 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 033609

Výrobca: SEMO

trvalka, pre balkóny, slnečné stanovisko, zmes farieb, výška 40 cm, výsev 12-02, výsadba 05

Muškát páskatý: SMĚS (Pelargonium zonale (L.) L HĚR/Muškát krúžkovaný)
Zmes farieb, výška 40 cm.

Obľúbená trvalka pestovaná ako letnička. Rastliny s okrúhlym listom s charakteristickým prúžkom. Uplatní sa ako balkónová rastlina pre pestovanie v nádobách, okenných truhlíkoch aj na výsadbu na záhony. Vyžaduje slnečné stanovisko a prevzdušnenú neutrálnu až zásaditú pôdu. Predpestovanie je časovo náročné, trvá približne 4 mesiace. Vysievame do preparenej, štruktúrnej zeminy a jemne zasypeme. Zaistíme odporúčanú teplotu a po vyklíčení dostatok svetla. Prepichujeme 3 - 4 týždne po výseve. Následne rozsadíme jednotlivé rastliny do kvetináčov. V priebehu vegetácie prihnojujeme a odstraňujeme uvädnuté kvety. K bohatému kvitnutiu potrebujú slnko a teplo. Prezimuje pri teplote min. 5 - 10 °C.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo