Kortaderia SM PINK A. WH 9202

okrasná tráva, zmes tráv s bielym a ružovým kvetenstvom, výška až 200 cm, výsev I. - IV. Kortadérie - pampová tráva: PINK AND WHITE (Cortaderia selloana ASCHERS. Et GRAEBN./Kortadéria pampová) Kolekcia DUO LINE - zmes tráv s bielym a ružovým kvetenstvom. Osivo je v zmesi farebne odlíšené. Dominantu môže tvoriť na brehu záhradného jazierka, kde bude kontrastovať s pestrými trvalkami. Ako solitérne pestovaná tráva vynikne najlepšie.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

1,44 €

1,73 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 033088

Výrobca: SEMO

okrasná tráva, zmes tráv s bielym a ružovým kvetenstvom, výška až 200 cm, výsev I. - IV.

Kortadérie - pampová tráva: PINK AND WHITE (Cortaderia selloana ASCHERS. Et GRAEBN./Kortadéria pampová)
Kolekcia DUO LINE - zmes tráv s bielym a ružovým kvetenstvom. Osivo je v zmesi farebne odlíšené.
Dominantu môže tvoriť na brehu záhradného jazierka, kde bude kontrastovať s pestrými trvalkami. Ako solitérne pestovaná tráva vynikne najlepšie.

Vytrvalá, veľmi dekoratívna mohutná okrasná tráva dosahujúca výšky až 200 cm. Mladé rastliny sú citlivé na mráz, v prvom roku odporúčame prezimovať v skleníku alebo chrániť na zimu čečinou alebo iným mulčom. Dominantu môže tvoriť na brehu záhradného jazierka, kde bude kontrastovať s pestrými trvalkami. Najlepšie vynikne ako solitérne pestovaná tráva.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo