Rajčiak SM START F1 3218

Rajčiak kolíkový: START S F1 (Lycopersicon esculentum Mill./Rajčiak kolíkový) Osvedčený hybrid raného kolíkového rajčiaka. Rastlina je stredne vzrastená. Plod je stredne veľký, so slabým náznakom rebier, intenzívne červený. Hmotnosť plodov je 75 – 90 g.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

1,87 €

2,24 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 033482

Výrobca: SEMO

Osvedčený hybrid raného kolíkového rajčiaka, plod je stredne veľký, intenzívne červený, hmotnosť 75-90g.

Rajčiak kolíkový: START S F1 (Lycopersicon esculentum Mill./Rajčiak kolíkový)
Osvedčený hybrid raného kolíkového rajčiaka. Rastlina je stredne vzrastená. Plod je stredne veľký, so slabým náznakom rebier, intenzívne červený. Hmotnosť plodov je 75 – 90 g.

Paradajky sú náročnou kultúrou vyžadujúcou starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme maštaľným hnojom. Pri predpestovaní sadby robíme výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykurovaných rýchliareň vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m2.
TKolíkové odrody behom vegetácie vysádzame na oporu a odstraňujeme bočné výhony z úžľabia listov.
Zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. Najväčšia potreba vody nastáva v dobe tvorby plodov, menšia potreba vody je pri zraní plodov. Zalievame vždy po zbere, aby sme znížili nebezpečie praskania plodov. Výhodná je zálievka podmokom.

Hnojenie:

N 120 kg N / ha
P 100 kg P2O5 / ha
K 130 kg K 2O / ha

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo