Rajčiak SM BEJBINO F1 3221

Veľmi skorý hybrid z kolekcie "Pre maškrtné jazýčky". Baby-koktejlová paradajka s mimoriadne chutnými plodmi o priemere 2-3cm a hmotnosti 30-40g. Rajčiak kolíkový: BEJBINO F1 (Lycopersicon esculentum Mill./Rajčiak kolíkový) kolekcia PRE MAŠKRTNÉ JAZÝČKY - „Baby - koktejlová " paradajka s mimoriadne chutnými plodmi o priemere 2 - 3 cm a hmotnosti 30 - 40 g. Veľmi skorý hybrid s dostatočne pevnými, dobre skladovateľnými plodmi.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

2,10 €

2,52 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 031813

Výrobca: SEMO

Veľmi skorý hybrid z kolekcie "Pre maškrtné jazýčky". Baby-koktejlová paradajka s mimoriadne chutnými plodmi o priemere 2-3cm a hmotnosti 30-40g.

Rajčiak kolíkový: BEJBINO F1 (Lycopersicon esculentum Mill./Rajčiak kolíkový)
kolekcia PRE MAŠKRTNÉ JAZÝČKY - „Baby - koktejlová " paradajka s mimoriadne chutnými plodmi o priemere 2 - 3 cm a hmotnosti 30 - 40 g. Veľmi skorý hybrid s dostatočne pevnými, dobre skladovateľnými plodmi.

Paradajky sú náročnou kultúrou vyžadujúcou starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme maštaľným hnojom. Pri predpestovaní sadby robíme výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykurovaných rýchliareň vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m2.
Kolíkové odrody behom vegetácie vysádzame na oporu a odstraňujeme bočné výhony z úžľabia listov.
Zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. Najväčšia potreba vody nastáva v dobe tvorby plodov, menšia potreba vody je pri zraní plodov. Zalievame vždy po zbere, aby sme znížili nebezpečie praskania plodov. Výhodná je zálievka podmokom.

Hnojenie:

N 120 kg N / ha
P 100 kg P2O5 / ha
K 130 kg K 2O / ha

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo