Jahoda SM DELICIAN F1 1218

Odroda s veľmi aromatickými plodmi pre ozajstných gurmánov. Názov DELICIAN je odvodený od delikátneho pôžitku - lahodná kombinácia chuti a vône. Semená vysievame v období od januára do februára pri izbovej teplote 22°C na povrch substrátu! Nezasypávame. Svetlo podporuje klíčenie. Rastlinky presadzujeme s prvými pravými lístkami (za 4-6 týždňov).

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

1,87 €

2,24 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 033002

Výrobca: SEMO

Odroda s veľmi aromatickými plodmi pre ozajstných gurmánov. Názov DELICIAN je odvodený od delikátneho pôžitku - lahodná kombinácia chuti a vône. Semená vysievame v období od januára do februára pri izbovej teplote 22°C na povrch substrátu! Nezasypávame. Svetlo podporuje klíčenie. Rastlinky presadzujeme s prvými pravými lístkami (za 4-6 týždňov). Von vysadzujeme silné rastliny do prekyprenej pôdy v období mája do sponu 40 x 40 cm. Rastliny vyžadujú plné slnko, pravidelnú závlahu a odstraňovanie bočných šlahúňov. Veľké a aromatické plody prinášajú rastliny od júla do prvých nočných mrazíkov.

PESTOVANIE.
Pestujeme na slnečnom pozemku s dostatkom živín a vlahy. Vysievame vo vykúrených priestoroch na jar do truhlíkov, rastliny 2x prepichujeme a po vytvorení 5 pravých listov vysádzame na stanovisku v spone 50 x 25 - 30 cm. Na jeseň môžeme zbierať už prvé plody. Na záhon vysádzame osivo pre predpestovanie sadeníc koncom apríla.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo