Šalát SM SAFIR 3753

Šalát určený do horších pestovateľských podmienok nevykurovaných fól. krytov. Sejba I-II, zber IV-V, váha hlávky 230-300 g. Salát hlávkový: SAFÍR (Lactuca sativa var. capitata/Šalát siaty) Šalát určený do tvrdších pestovateľských podmienok nevykurovaných fóliových krytov. Má veľké hlávky so svetlo zelenými, mierne bublinatými listami o hmotnosti 100 - 150 g. Vyniká odolnosťou voči spále okrajov listov a plesni šalátové. Vegetačná doba je 90 - 95 dní od výsevu, 30 - 40 dní od výsadby.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,40 €

0,48 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 033365

Výrobca: SEMO

Šalát určený do horších pestovateľských podmienok nevykurovaných fól. krytov. Sejba I-II, zber IV-V, váha hlávky 230-300 g.

Salát hlávkový: SAFÍR (Lactuca sativa var. capitata/Šalát siaty)
Šalát určený do tvrdších pestovateľských podmienok nevykurovaných fóliových krytov. Má veľké hlávky so svetlo zelenými, mierne bublinatými listami o hmotnosti 100 - 150 g. Vyniká odolnosťou voči spále okrajov listov a plesni šalátové. Vegetačná doba je 90 - 95 dní od výsevu, 30 - 40 dní od výsadby.

Šalát vyžaduje dobrú, dostatočne vzdušnú pôdu v II. trati. Je náročný na zásobovanie živinami v okamžite prijateľnej forme. Odporúčame oslnené polohy. Pri výseve priamo na záhon vysievame semená plytko do riadkov alebo po štipkách v spone 25 x 25 až 30 x 30 cm a rastliny po vzídení vyjednotíme. Na predpestovanie sadby vysievame semená plytko do truhlíkov a v štádiu tvorby pravých listov rastlinky pikýrujeme do sponu 4 x 4 cm. Teploty cez deň udržiavame v rozmedzí 16 - 20 °C, v noci 4 - 6 °C. Vysádzame pri 4 - 6 pravých listoch plytko na záhon tak, aby sme nezahrnuli srdiečko rastliny. Zavlažujeme pravidelne menšími dávkami vody.
POROVNANIE JEDNOTLIVÝCH ODRÔD
Vysvetlivky: Z - zelená, TZ - tmavo zelená, SZ - svetlo zelená, ŽZ - žltozelená; J - jarná, L - letná

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo