Redkev SM KARMINA červ.p 3304

Kvalitná raná reďkovka pretiahnutého tvaru s karmínovo červeným povrchom. Je určená na priamu konzumáciu. Výsev III-IV, zber V-VII. Ředkev: KARMINA (Raphanus sativus L.var. Major/Reďkev siata) Kvalitná raná letná reďkovka pretiahnutého tvaru s atraktívne sfarbenou buľvičkou. Má stredne vzrastnú rastlinu, buľvička je pretiahnutého kužeľovitého tvaru s karmínovo červeným povrchom, tretinou vyčnievajúcou z pôdy. Dužina je biela, jemná, takmer reďkovkovej chuti.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,56 €

0,67 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 033792

Výrobca: SEMO

Kvalitná raná reďkovka pretiahnutého tvaru s karmínovo červeným povrchom. Je určená na priamu konzumáciu. Výsev III-IV, zber V-VII.

Ředkev: KARMINA (Raphanus sativus L.var. Major/Reďkev siata)
Kvalitná raná letná reďkovka pretiahnutého tvaru s atraktívne sfarbenou buľvičkou. Má stredne vzrastnú rastlinu, buľvička je pretiahnutého kužeľovitého tvaru s karmínovo červeným povrchom, tretinou vyčnievajúcou z pôdy. Dužina je biela, jemná, takmer reďkovkovej chuti. Je určená na priamu konzumáciu. Odroda je odolná voči hubovateniu dužiny, pestovateľsky nenáročná. Odporúčaný pestovací spon 20 × 8 cm.

Reďkev sa najlepšie darí pestovať v ľahších humóznych, piesočnatohlinitých pôdach, ktoré udržujú dostatok vlahy. Neznáša priame organické hnojenie. Nie je náročná na teplo, môže sa pestovať aj v chladných polohách.

Hnojenie:

N 60 kg N / ha
P 20 kg P2O5 / ha
K 80 kg K 2O / ha

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo