Kapusta SM UNIKAT F1st.s 4206

raná malohlávková, hlávky sú guľaté, odolné voči praskaniu, výsev koniec I. - II. Zelí hlávkové: UNIKÁT F1 (Brassica oleracea L. convar. capitata(L)Alef./Kapusta hlávková) Poloraná malohlávková kapusta na priamu konzumáciu. Hlávky sú guľaté, pevné a tvarovo aj ranostne veľmi vyrovnané. UNIKÁT má jemnú vnútornú štruktúru s nízkym hlúbom. Zbierame postupne už od polovice júla. Hlávky sú veľmi odolné voči praskaniu a dlho vydržia na poli.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,51 €

0,61 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 33873

Výrobca: SEMO

raná malohlávková, hlávky sú guľaté, odolné voči praskaniu, výsev koniec I. - II.

Zelí hlávkové: UNIKÁT F1 (Brassica oleracea L. convar. capitata(L)Alef./Kapusta hlávková)
Poloraná malohlávková kapusta na priamu konzumáciu. Hlávky sú guľaté, pevné a tvarovo aj ranostne veľmi vyrovnané. UNIKÁT má jemnú vnútornú štruktúru s nízkym hlúbom. Zbierame postupne už od polovice júla. Hlávky sú veľmi odolné voči praskaniu a dlho vydržia na poli.

Kapusta vyžaduje úrodné pôdy s dobrou zásobou živín a vysokou vododržnosťou. Pre rané odrody volíme ľahšie pôdy, pre kapustu neskorú a skladovateľnú pôdy ťažšie, s pH v rozmedzí 6 - 7. Kapustu zaraďujeme do prvej trate.
Rané odrody pestujeme z predpestovanej sadby, neskoré môžeme vysievať taktiež priamo na stanovisko. V priebehu vegetácie zaisťujeme pravidelné zásobovanie vodou. Zbierame ručne, skladujeme pri teplote 1 - 2 °C a vysokej vlhkosti vzduchu (95%).

Hnojenie:

N 180 - 200 kg N / ha
P 100 - 125 kg P2O5 / ha
K 100 - 240 kg K 2O / ha
maštaľný hnoj 40 - 60 t /ha

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo