Kapusta SM POUR.ČERVENÉ 4302

Výnosná odroda pre jesenný zber, hlávka je veľká o hmotnosti 3 kg. Vegetačná doba je 170-190 dní. Vhodná na skladovanie až do januára. Zelí hlávkové: POUROVO ČERVENÉ (Brassica oleracea L. convar. capitata(L)Alef./Kapusta hlávková) Výnosná a prispôsobivá odroda pre jesenný zber. Hlávka je veľká o hmotnosti 3 kg aj viacej, červenofialová aj na rezanie, pevná, dobre uzavretá, vnútorný hlúbik je vyšší.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,56 €

0,67 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 033769

Výrobca: SEMO

Výnosná odroda pre jesenný zber, hlávka je veľká o hmotnosti 3 kg. Vegetačná doba je 170-190 dní. Vhodná na skladovanie až do januára.

Zelí hlávkové: POUROVO ČERVENÉ (Brassica oleracea L. convar. capitata(L)Alef./Kapusta hlávková)
Výnosná a prispôsobivá odroda pre jesenný zber. Hlávka je veľká o hmotnosti 3 kg aj viacej, červenofialová aj na rezanie, pevná, dobre uzavretá, vnútorný hlúbik je vyšší. Vegetačná doba je 170 - 190 dní, výnos je 500 - 700 kg zo 100 m2. Pre správne vyfarbenie potrebuje dostatočný prísun draslíka. Je odolná voči praskaniu. Odroda je vhodná na priamu spotrebu aj na skladovanie až do januára.

Kapusta vyžaduje úrodné pôdy s dobrou zásobou živín a vysokou schopnosťou udržiavať vodu. Pre rané odrody volíme ľahšie pôdy, pre kapustu neskoré a skladovateľné pôdy ťažšie, s pH v rozmedzí 6 - 7. kapustu zaraďujeme do prvej trate.
Rané odrody pestujeme z predpestovanej sadby, neskoré môžeme vysievať aj priamo na stanovisko. V priebehu vegetácie zaisťujeme pravidelné zásobovanie vodou. Zbierame ručne, skladujeme pri teplote 1 - 2 °C a vysokej vlhkosti vzduchu (95%).

Hnojenie:

N 180 - 200 kg N / ha
P 100 - 125 kg P2O5 / ha
K 100 - 240 kg K 2O / ha
maštaľný hnoj 40 - 60 t /ha

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo