Chryzantémovka SM MAIKO 0118

Jedlá rýchle rastúca a nenáročná odroda. Pre svoj vysoký obsah vitamínov, minerálnych látok a silíc je hodnotnou zeleninou. Upravujeme ju ako šalát, zmiešaný šalát, špenát alebo ako príloha k mäsu. Má jemnú a príjemnú chuť aj vôňu. Dá sa pestovať v rôznych klimatických podmienkach na rôznych pôdach. Prináša úžitok aj ako okrasná rastlina. Vysievame od jara do neskorého leta priamo na záhon, cez zimu ju pestujeme v kvetináčoch.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,63 €

0,76 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 033553

Výrobca: SEMO

Jedlá rýchle rastúca a nenáročná odroda. Pre svoj vysoký obsah vitamínov, minerálnych látok a silíc je hodnotnou zeleninou. Upravujeme ju ako šalát, zmiešaný šalát, špenát alebo ako príloha k mäsu. Má jemnú a príjemnú chuť aj vôňu. Dá sa pestovať v rôznych klimatických podmienkach na rôznych pôdach. Prináša úžitok aj ako okrasná rastlina. Vysievame od jara do neskorého leta priamo na záhon, cez zimu ju pestujeme v kvetináčoch. Pre zber mladých rastlín pri výške 5-10cm nám dorastie za 4-5 týždňov, pre väčšie 15-25cm pestujeme 6-8 týždňov. Po reze vo výške 5-10cm nám rastlina rýchlo regeneruje a môžeme opakovane zberať listy. Väčšie rastliny sa dobre rozkonárujú, bočné výhonky sa dajú tiež použiť v kuchyni. Mladé listy majú mierne chryzantémovú chuť, ktorá sa stáva ďalším rastom intenzívnejšia. Sadba spon: 5 - 10 x 4 - 5cm, pre získanie vzrastlých rastlín 30 x 40cm.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo