Cvikla SM MONOPOLY 3505

Poloraná guľatá červená repa s jednoklíčkovým osivom. Výsev IV-V, odpadá jednotenie, zber VII-X. Řepa salátová: MONOPOLY (Beta vulgaris ssp. vulgaris var. Conditiva/Cvikla)

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,61 €

0,73 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 033644

Výrobca: SEMO

Poloraná guľatá červená repa s jednoklíčkovým osivom. Výsev IV-V, odpadá jednotenie, zber VII-X.

Řepa salátová: MONOPOLY (Beta vulgaris ssp. vulgaris var. Conditiva/Cvikla)
Guľatá červená repa šalátová s jednoklíčkovým osivom a dobre vyfarbenými guľovitými buľvami, odolná voči vybiehaniu. Odroda je v tvare, veľkosti aj hladkosti povrchu buliev veľmi vyrovnaná. Vnútorná kvalita buľvy a vyfarbenie je obdobné ako u odrody Červená guľatá. Vysievame v apríli až máji, do sponu 30 × 8 cm, výsev môže byť presný a včasný, pretože vďaka jednoklíčkovému osivu odpadá jednotenie. Vyžaduje rovnomernú závlahu.

Vhodná prakticky do všetkých našich pestovateľských oblastí. Najlepšie výnosy dáva v miestach s rovnomerne rozdelenými zrážkami, v pôdach od ílovitých až po humózne piesky. Optimálne pH je 6,5 až 7,5. Vysievame v apríli až máji, z hustých júnových výsevov sa dá vypestovať malé buľvičky pre konzerváciu vcelku. Vysievame 15 - 20 g osiva na 10 m2. Plodina druhej trati.

Hnojenie:

N 100 kg N / ha
P 25 kg P2O5 / ha
K 90 kg K 2O / ha

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo