Cuketa SM TONDO CHIARO 0641

Plody obsahujú veľké množstvo chutných semien vhodných na lúpanie, zbiera sa až do prvých mrazov. Vyžaduje pôdu bohatú na živiny.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,67 €

0,80 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 033462

Výrobca: SEMO

Plody obsahujú veľké množstvo chutných semien vhodných na lúpanie, zbiera sa až do prvých mrazov. Vyžaduje pôdu bohatú na živiny.

Tykev - cuketa: TONDO CHIARO DI NIZA (Cucurbita pepo L./Tekvica)
Plody obsahujú veľké množstvo chutných semien vhodných na lúpanie. Vyžaduje pôdu bohatú na živiny a dostatočnú zálievku. Zbiera sa až do prvých mrazov.

Cuketám sa najlepšie darí na stredne ťažkých, humóznych pôdach, dostatočne zásobovaných živinami. Podľa možnosti ich zaraďujeme do prvej trate. Vyžadujú slnečné polohy chránené pred silnými vetrami. Najvhodnejší je priamy výsev v polovici mája.
Plody cukiet zbierame v mladom štádiu v dĺžke 15 - 25 cm. Pravidelným zberom zaistíme stálu násadu plodov až do jesene. Dozrievajúce plody ponechané na rastline blokujú tvorbu ďalších mladých plodov.
Cukety netrpia plesňou uhorkovou. V polovici augusta môže porast napadnúť múčnatka, proti ktorej sa dá účinne zasiahnuť prípravkami uvedenými v metodike pre ochranu rastlín.

Hnojenie:

N 150 - 200 kg N / ha
P 100 kg P2O5 / ha
K 150 - 200 kg K 2O / ha

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo