Cuketa SM STRIATO NAPOLI 0607

Štíhle a mierne rebrovité plody tmavozelenej farby so svetlými pruhmi. Priamy výsev v máji. Tykev - cuketa: STRIATO DI NAPOLI (Cucurbita pepo L./Tekvica) Štíhle a mierne rebrovité plody tmavozelenej farby so svetlými pruhmi Vyrovnaná a produktívna odroda.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,67 €

0,80 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 033244

Výrobca: SEMO

Štíhle a mierne rebrovité plody tmavozelenej farby so svetlými pruhmi. Priamy výsev v máji.

Tykev - cuketa: STRIATO DI NAPOLI (Cucurbita pepo L./Tekvica)
Štíhle a mierne rebrovité plody tmavozelenej farby so svetlými pruhmi Vyrovnaná a produktívna odroda.

Cuketám sa najlepšie darí na stredne ťažkých, humóznych pôdach, dostatočne zásobenými živinami. Podľa možnosti ich zaraďujeme do prvej trate. Vyžadujú slnečné polohy chránené pred silnými vetrami. Najvhodnejší je priamy výsev v polovici mája.

Plody cukiet zbierame v mladom štádiu, keď majú dĺžku 15 - 25 cm. Pravidelným zberom zaistíme stálu násadu plodov až do jesene. Dozrievajúce plody ponechané na rastline blokujú tvorbu ďalších mladých plodov.
Cukety netrpí plesňou uhorkovou. V polovici augusta môže porast napadnúť múčnatka, proti ktorej sa dá účinne zasiahnuť prípravkami uvedenými v metodike pre ochranu rastlín.

Hnojenie:

N 150 - 200 kg N / ha
P 100 kg P2O5 / ha
K 150 - 200 kg K 2O / ha

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo