Kaleráb SM BLANKYT 0352

Modrá, raná odroda. Vhodná pre pestovanie z výsadby aj z priameho výsevu začiatkom apríla. Zber VI-VII. Je odolná voči praskaniu. Kedluben: BLANKYT (Brassica oleracea convar. Gongylodes/Kaleráb) Modrá, raná, slabšie olistená odroda. Je vhodná pre pestovanie z výsadby aj z priameho výsevu začiatkom apríla, pre zber v júni a júli. Je odolná voči praskaniu a drevnateniu. Vegetačná doba od výsevu do zberu 85 - 95 dní.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

0,56 €

0,67 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 033983

Výrobca: SEMO

Modrá, raná odroda. Vhodná pre pestovanie z výsadby aj z priameho výsevu začiatkom apríla. Zber VI-VII. Je odolná voči praskaniu.

Kedluben: BLANKYT (Brassica oleracea convar. Gongylodes/Kaleráb)
Modrá, raná, slabšie olistená odroda. Je vhodná pre pestovanie z výsadby aj z priameho výsevu začiatkom apríla, pre zber v júni a júli. Je odolná voči praskaniu a drevnateniu. Vegetačná doba od výsevu do zberu 85 - 95 dní.

Bohatá skladba ponúkaných odrôd umožňuje pestovanie kalerábov počas celého roka, aj keď najžiadanejšie sú na jar. Darí sa im najlepšie v hlinitopiesočnatej, humóznej a záhrevnej pôdě s pH 6,2 - 7,8. Obvykle ich zaraďujeme do druhej trati. Behom pestovanie zaisťujeme optimálnu pôdnu vlahu pravidelnými strednými dávkami vody. Vyrovnaný vlahový režim znižuje riziko praskania a drevnatenia buliev. Pre rýchlenie vo fóliových krytoch vysievame osivo v januári a rastliny vysádzame na stanovisko v marci. Termín výsevu pre ranú poľnú kultúru je február, vysádzame v apríli.

Hnojenie:

N 250 kg N / ha pred výsadbou
N 40 kg N / ha v priebehu vegetácie
P 75 - 100 kg P2O5 / ha
K 250 kg K2O / ha
výhodné je aj hnojenie maštaľným hnojom 30 - 50 t /ha

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo