Trávnikové hnojivo MARATHON 4 M 20kg

Hnojivo na trávu s dlhodobým účinkom.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

27,98 €

33,58 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Skladové číslo: 021241

• Hnojivo s dlhodobým účinkom
• Jedna aplikácia pre 4 mesiace
• Podporuje zakoreňovanie a sýtu zelenú farbu trávy


Informácie o produkte: Hnojivo Gazon Marathon obsahuje rýchlo-pôsobiace a pomaly-uvoľnujúce sa formy dusíka. Pre trávnik poskytuje dostatok živín pre rýchly rast a zároveň ich zásobuje dlhodobo. Váš trávnik je vďaka rýchlo-pôsobiacim zložkám okamžite aktivovaný. Po upadnutí účinku ktoré aktivujú rast prijíma živiny z pomaly-pôsobiacich zložiek, ktorú môžu pôsobiť viac ako 4 mesiace. Rast trávy je tak stimulovaný postupne a nie je nutné časté kosenie. Minimálne riziko popálenia trávy. Uhličitan draselný a síra zvyšujú odolnosť trávy voči pošliapaniu. Pridané magnézium zvýrazňuje zelenú farbu trávy. Základom kvalitného a zdravého trávnika je výber vhodného a kvalitného osiva.

• 1 maximálne 2 aplikácie za rok minimalizujú skutočné náklady
• Vhodné pre všetky typy športovísk a zelene
• Postupné uvoľňovanie živín minimalizuje únik zložiek do spodných vôd

Aplikácia hnojiva: Marec až september

Ak váš trávnik netrpel príliš tvrdou zimou, stačí hnojivo aplikovať
v máji až júni. Trávnik tak udržíte v dobrom stave počas letných horúčav.

Dávkovanie:
Okrasná tráva, parky: 3 kg / ár
Trávniky a trávniky: 5 kg / ár
Športové ihriská: 10 kg / ár
Naneste pred dažďom

Zloženie:
Hnojivo EC NPK (Mg-S) 17-6-16 (2-10) obsahujúce formaldehyd močoviny. Celkový dusík (N): 17% (dusičnanový dusík 3,6% - amoniakálny dusík 6% - dusík, močovina 1% - dusík formaldehyd močovina rozpustná v horúcej vode 4,6% a rozpustná v studenej vode 1,8%). Anhydrid kyseliny fosforečnej (P2O5) rozpustný vo vode a citranu amónneho rozpustný vo vode, PH citranu amónnom neutrálne: 6%, z toho 4,2% anhydridu kyseliny fosforečnej (P2O5) rozpustný vo vode. Oxid draselný (K2O) rozpustný vo vode: 16%. Oxid horečnatý (MgO) rozpustný v minerálnych kyselinách: 2%. Oxid sírový (SO3) rozpustný vo vode 10%

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo