Tráva TIEŇ Barenbrug 5kg

Odrody obsiahnuté v zmesi Shadow vytvoria hustý trávnik a zabránia tvorbe holých miest, preto je táto zmes osiva veľmi vhodná na trávniky aj rekreačné plochy.

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

8,75 €

10,50 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 034053

Výrobca: Barenbrug

Barenbrug je jednou z najviac inovatívnych spoločností v oblasti trávnych zmesí a ďateľovín. Ponúkajú riešenia šité priamo na mieru potrieb zákazníka, bez ohľadu na klimatické pásmo.

Odrody tráv – sú vyšľachtené na rôzne účely využitia, do rôznych klimatických podmienok: chutné a zdravé trávy s vysokou výživnou hodnotou pre hospodárske zvieratá, jemnolisté a atraktívne odrody najmä pre ich zelenú farbu vhodné do parkov a záhrad, pomaly rastúce trávy vhodné pre okraje ciest, silné trávy s vysokou odolnosťou proti zaťažovaniu zas majú využitie na športových ihriskách a v rekreačných oblastiach.
Barenbrug s celosvetovým podielom na trhu 12,5% sa špecializuje na šľachtenie nových odrôd, výrobu a odbyt trávnych osív.

Výsev/100 m²: 2,5 – 3 kg

Výška kosenia: od 15 mm

Zloženie:
Druh: Mätonoh trváci (angl.) / Odroda: Sabor / Pomer (%): 15
Druh: Kostrava červená trsn. / Odroda: Bardiva / Pomer (%): 35
Druh: Kostrava červená kratkovyb. / Odroda: Barpearl / Pomer (%): 15
Druh: Kostrava ovčia / Odroda: Bardur / Pomer (%): 20
Druh: Lipnica lúčna / Odroda: Baron / Pomer (%): 15

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo