Tráva SUPERŠPORT Barenbrug 25kg

Profesionálna trávna zmes určená pre špičkové športové plochy, výborne znáša záťaž a rýchlo regeneruje. Osivá BARENBRUG doporučujeme našim zákazníkom na základe vlastných skúseností. Holandská spoločnosť BARENBRUG s viac ako storočnou tradíciu patrí k svetovým lídrom v oblasti produkcie trávnych osív. Dokonalý systém šľachtenia, kontroly a pestovania je zárukou špičkovej kvality predávaných trávnych zmesí. Tráva od firmy BARENBRUG zdobí najznámejšie futbalové a golfové ihriská na celom svete (Manchester United, AC Miláno, Ajax Amsterdam a i.). BARENBRUG bol výhradným dodávateľom trávneho osiva pre futbalové majstrovstvá sveta v Nemecku v roku 2006.

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

220,80 €

264,96 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 034047

Výrobca: Barenbrug

Barenbrug je jednou z najviac inovatívnych spoločností v oblasti trávnych zmesí a ďateľovín. Ponúkajú riešenia šité priamo na mieru potrieb zákazníka, bez ohľadu na klimatické pásmo.

Odrody tráv – sú vyšľachtené na rôzne účely využitia, do rôznych klimatických podmienok: chutné a zdravé trávy s vysokou výživnou hodnotou pre hospodárske zvieratá, jemnolisté a atraktívne odrody najmä pre ich zelenú farbu vhodné do parkov a záhrad, pomaly rastúce trávy vhodné pre okraje ciest, silné trávy s vysokou odolnosťou proti zaťažovaniu zas majú využitie na športových ihriskách a v rekreačných oblastiach.
Barenbrug s celosvetovým podielom na trhu 12,5% sa špecializuje na šľachtenie nových odrôd, výrobu a odbyt trávnych osív.

Výsevná dávka: 25 - 30 g / m2
Výška kosenia: 20 - 25 mm

Zloženie zmesi:

Druh: Mätonoh trváci (angl.) / Odroda: Barrage / Pomer (%): 25
Druh: Mätonoh trváci (angl.) / Odroda: Barminton / Pomer (%): 25
Druh: Lipnica lúčna / Odroda: Baronial / Pomer (%): 25
Druh: Lipnica lúčna / Odroda: Barimpala / Pomer (%): 25

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo